jak mam napsat zalobu

potrebuji napsat zalobu proti odpurci ke veci najmu nemam prijem jsem zdravotne znevyhodnenou pritel bere jen 11000 a mame holku 10 let a mesto chce po mne zaplatit vyuctovani rocni 50000kc nemam nasplatky

Odpovědi
LuciJe

Podle Vašeho popisu není důvod město žalovat, chce-li po Vás roční vyúčtování oprávněně (tedy za služby, které v uvedené výši využíváte). Pokud nemáte prostředky na úhradu splátek, pokuste se vyjednat jiný splátkový kalendář s nižší výší jednotlivých splátek.