Jak mám napsat žádost o vyplacení peněz z pojistné smlouvy?

Před dvěma týdny mi skončilo pojštění a pouze mě informovali, že si mám osobně zajít na pobočku, ale musím mít s sebou písemnou žádost. chtěla bych se zeptat, co by taková žádost měla obsahovat.

Nejlepší odpověď
baghira

Mělo by to stačit volnou formou (kdo jsi, co chceš, z jaké smlouvy). Datum a podpis.

Další odpovědi
ARIS

Stačí jen volnou formou. Asi nějak takto: Žádám o vyplacení peněz z mé pojistné smlouvy (např.: kapitálového pojištění)číslo : (číslo smlouvy).
Důvodem žádosti je skončení pojistné doby.
Datum a podpis s adresou

Takto by to mělo stačit.

Jikra

Tak jak to píše ARIS.Když mi končilo důchodové připojištění tak chtěli na žádosti ještě ověřený podpis.