slivkinho

Jak mám napsat manuál v bakalářské práci na téma Právní úprava manželství?

Píšu bakalářskou práci na téma Právní úprava manželství, v praktické části na základě dotazníku, ve kterém zkouším lidi co vědí o uzavírání manželství, o uzavření SJM, o rozvodech, o placení výživného atd. Na základě odpovědí mám napsat manuál, který pomůže lidem vyznat se v tomto odvětví.

Odpovědi
trpaslicek

Zacala bych vyhodnocenim odpovedi a zjistenim ktere oblasti dotazovani nerozumeli nejvic..tou casti bych se zaobirala nejvic.
Kazdopadne „manual“ bych videla jako takove shrnuti veci co by lide o kazdem tom tematu meli duleziteho vedet aniz by znali cely pravni rad atd..melo by to byt pochopitelne pro nepravniky.. zacatek textu by byl jakoby shrnuti co je manzelstvi nebo nejaky dobry citat o manzelstvi..a dal bych sla tak jak to v zivote asi jde po sobe-predmanzelska smlouva, uzavreni manzelstvi, sjm atd., pak treba rozvod, vyzivne, prideleni ditete do pece atd.. ke kazde kapitole napsat nalezitosti, podminky atd. Snad jsem pochopila spravne na co se ptas a moje odpoved ti pomuze.