briketka10

Jak mám naladit Film + na Satelitu ? přišly mi nové parametry a nevím co s tím ..

Přišly mi nové parametry ladění programů a jediný program
co se mi automaticky nevyladil je Film + poradíte mi někdo
prosím, jak se ladí ? Děkuji Vám mockrát moc to nechápu a
nechci kvůli jednomu programu volat experta.

Nyní má parametry: 11914MHz 27500Ks/s H co s tím tedy, aby
to bylo správně a fungovalo ?

http://www.sky­link.cz/novin­ky/nove-hd-programy-a-zmeny-parametru-satelitniho-vysilani-25-cz119.html/?ut­m_source=newslet­ter&utm_medium=e­mail&utm_conten­t=PayTV&utm_cam­paign=zm%C4%9Bna­%20parametru
Doplňuji:
mosoji
moc Ti děkuju tím pádem jsem v Prčicích :))

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemáš satelitní přijímač podporující DVBT S2 a MPEG 4. Program již nenaladíš.

Viz. text pod tabulkou.

"Zákazníci, bez HD satelitního přijímače, nebudou moci přijímat žádné nové ani stávající HD programy a také některé stávající programy dříve vysílané ve formátu MPEG-2 (Film+, Discovery, Disney, FilmBox Plus).

Těmto zákazníkům doporučujeme vyměnit zastaralý satelitní přijímač za moderní HD přijímač podporující HD vysílání i kompresní formát MPEG-4 (ideálně s označením Skylink READY)."

Přehled všech změn zde.

PR M7 Group S.A.