halamka99

Jak mám najít jistou osobu, když neznám její jméno, pouze telefon?

Doplňuji:
Je to mobil,nikdy nazpět telefon nebere

Nejlepší odpověď
mosoj

Zatelefonovat !
Doplňuji:
Nebudu zkoumat proč telefon nebere, ale v tom případě si vypněte identifikaci. On pak nebude vědět kdo mu volá a třeba se chytí. Jestli to ovšem k něčemu bude.

Další odpovědi
venkovan

Jméno a místo kde se mobil nalézá je zpravidla možné jen přes Policii ČR v odůvodněných případech. Takže prakticky nemožné. Operátor by jméno také neměl říci. Takže otázka je proč takovou osobu hledat proč ona (osoba) telefon nebere. Potom jedině vymyslet nějakou fintu ve spolupráci s kamarádem apod. Nechá se poslat sms i přímo z PC. Takže třeba takto osobu oslovit a požádat o zpětný kontakt. Pokud nebude chtít a pokud se jedná o majetkové problémy, či něco podobného, mohla by pomoci Policie ČR. na základě podání trestního oznámení

roxy52

Milý Halamko99.Pokud to je nějaká tajná láska a telefon nezvedá záměrně,tak si hledejte jiný číslo i se jménem,která bude mít radost,když se na displeji objeví právě číslo Vaše. :)

RQLM

tohle podobne uz se mi nekolikrat stalo. Nekdo mi telefonoval nahodne nekolikrat do tydne, ale vzdycky jsem nemohl mluvit apod. A telefony nazpet nikdo nezvedal, tak jsem si cislo aspon ulozil do seznamu. Jednou se mi povedlo to neznamy cislo zvednout a ukazalo se, ze to jsou takovy ty otravny telefonisti z velkych spolecnosti typu ČS, O2 apod., kdy nabizeji ruzne produkty a volaji z nejakeho callcentra. A tam se zpetne dovolat proste neda. Kdyby se preci jenom povedlo a nekdo to tam zvednul, beztak vas nebudou znat, protoze obvolavaji cisla podle papirovyho seznamu a ten je moooc dlouhej. :)

anonym

pokud toho clovekaznate i von vas a nechce to zvednou tak si v nastaveni telefonu dejte skryt cislo pokud vam ho nekdo ukrat nebo ste ho stratil co nejdrive se dostavte na policii CR vemte s sebou krabici od telefonu a a tam to vyreste ale moc se neradujte ze vam ho najdou me a mimu kamosovy se to stalo jenomze nikoho sem znamiho policejta neznal vybudli se na to jenom cekaly nez mi to uhradi pojistovna a jeste to z amortizovali a kamos mel tatu kdysi policejta tak to mu ho nasli