Pokročilý

Jak mám najít jistou osobu, když neznám její jméno, pouze telefon?

Doplňuji:
Je to mobil,nikdy nazpět telefon nebere

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zatelefonovat !
Doplňuji:
Nebudu zkoumat proč telefon nebere, ale v tom případě si vypněte identifikaci. On pak nebude vědět kdo mu volá a třeba se chytí. Jestli to ovšem k něčemu bude.

Další odpovědi:

Zlatý

Jméno a místo kde se mobil nalézá je zpravidla možné jen přes Policii ČR v odůvodněných případech. Takže prakticky nemožné. Operátor by jméno také neměl říci. Takže otázka je proč takovou osobu hledat proč ona (osoba) telefon nebere. Potom jedině vymyslet nějakou fintu ve spolupráci s kamarádem apod. Nechá se poslat sms i přímo z PC. Takže třeba takto osobu oslovit a požádat o zpětný kontakt. Pokud nebude chtít a pokud se jedná o majetkové problémy, či něco podobného, mohla by pomoci Policie ČR. na základě podání trestního oznámení

Bronzový

Milý Halamko99.Pokud to je nějaká tajná láska a telefon nezvedá záměrně,tak si hledejte jiný číslo i se jménem,která bude mít radost,když se na displeji objeví právě číslo Vaše. :)

Bronzový

tohle podobne uz se mi nekolikrat stalo. Nekdo mi telefonoval nahodne nekolikrat do tydne, ale vzdycky jsem nemohl mluvit apod. A telefony nazpet nikdo nezvedal, tak jsem si cislo aspon ulozil do seznamu. Jednou se mi povedlo to neznamy cislo zvednout a ukazalo se, ze to jsou takovy ty otravny telefonisti z velkych spolecnosti typu ČS, O2 apod., kdy nabizeji ruzne produkty a volaji z nejakeho callcentra. A tam se zpetne dovolat proste neda. Kdyby se preci jenom povedlo a nekdo to tam zvednul, beztak vas nebudou znat, protoze obvolavaji cisla podle papirovyho seznamu a ten je moooc dlouhej. :)

pokud toho clovekaznate i von vas a nechce to zvednou tak si v nastaveni telefonu dejte skryt cislo pokud vam ho nekdo ukrat nebo ste ho stratil co nejdrive se dostavte na policii CR vemte s sebou krabici od telefonu a a tam to vyreste ale moc se neradujte ze vam ho najdou me a mimu kamosovy se to stalo jenomze nikoho sem znamiho policejta neznal vybudli se na to jenom cekaly nez mi to uhradi pojistovna a jeste to z amortizovali a kamos mel tatu kdysi policejta tak to mu ho nasli

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.