adelajda

jak mám najít fenku rasa shithu a kraj ustecký?ale z internrtu?ne z utulku jo?

shithu

Nejlepší odpověď
anonym

Už včera jsem ti psala, že to plemeno neexistuje. Pokud máš o psa plemena SHIH-TZU zájem, rozhodně jich najdeš dost velkou nabídku v inzertech, ale nauč se alespoň správný název plemene. Rozhodně nepořídíš shih-tzu za 500Kč. A nauč se alespoň trochu gramatiku a slušnosti. „JO?“

Další odpovědi
anonym

Když to správně napíšeš, tak bude hledání jednodušší. Pár nabídek tam máš, jinak se podívej na internet. Oblast si musíš najít sama. Netuším, zda jsou chovatelské stanice tohoto plemene ve všech okresech. Pokud chceš ale jenom takovéhoto pejska, tak si snad pro něj dokážeš zajet, i kdyby byl z opačného konce republiky.

Štěňátka Beatrice Czech Dreamer (černobílá) a Agent Provocateur Disanfe (zlatobílý) se narodí na konci března 2012, k odběru budou v červnu.
czechdreamer.cz/shih-tzu-nabidka

Shih-tzu – inzerce
Inzeráty 1 – 10 z celkem 110 nalezených pro plemeno Shih-tzu: … Nabízím ke krytí 2012–10–23 19:40:45 Nabídka krytí Nabizím ke krytí 2, 5 letého psa Shih-tzu, barva – trikolor, bez PP. Více informací, případ … Zobrazit detail inzerátu…
www.cz-pes.cz/inplemeno-208-q-Shih-tzu

Zvirata.Bazos.cz – Inzerce zvířat – Shih tzu
Shih tzu – prodám štěňátka Shihtzu, nenáročné a krásne bytové plemeno. Štěňatka pro radost jako krásny domácí mazlíčci nebo i pro chov. www.Shih-tzu.eu … Shih-tzu, Shi-tzu – pejsek ve vzácné barvě – Nabídka – [26.10. 2012
zvirata.bazos­.cz/?hledat=Shih tzu&hlokalita=&id­del=1

SHIH-TZU z Vatomy, Hlavní stránka-Home
Prezentace chovatelské stanice Shih-TZU … Nabídka půjčky na cokoliv … nabídka domény k novému projektu … Shih-TZU Klub ČR / FCI Vítejte NA Stránkách … SHIH-TZU je pes přítulné a laskavé povahy, velice citlivý,
www.shih-tzu-zvatomy.websnad­no.cz/

anonym

Jenom vám poradím abyste si dala pozor a nepořídila si psa z množírny. Mohla byste být později dost zklamaná.
Doplňuji:
http://www.efa8­.estranky.cz/clan­ky/porizujeme-si-pejska/pozor-na-mnozirny-.html

Adiska

nejvíc se mi líbí asi tahle inzerce http://www.inzerce-psu.com/shih-tzu/
a http://www.pej­skar.cz/inzer­ce-psu/shih-tzu-363/prodej/ prostě zadej do vyhledávače prodám shih-tzu a vyjedou ti inzerce. A chce to vědět jak se ten pes píše 😉