Babsinýna

Jak mám nainstalovat The Sims 2, když jsem si zakoupila originální hru?

Zakoupila jsem si základní verzi The Sims 2, která obsahuje jedno CD a když jsem to chtěla nainstalovat do PC, vyskočilo na mě abch vložila CD1 a když jsem tam CD opakovaně vložila, hlásila mi tabulka opět abych vložila CD1..co mám dělat a jak to mám tedy nainstalovat?

Nejlepší odpověď
anonym

U cd většinou je přiložena malá knížečka, ve které je ihned jako první kapitolou Instalace, zkuste si to pročíst.

Babsinýna

Knížečku jsem si pročítala asi 5× a jediná informace o instalaci je, cituji: Vložte herní disk do diskové jednotky a následujte pokyny na obrazovce.
Vše jsem splnila a na obrazovce se mi ukázalo malé okénko, které mi nakazovalo, abych vložila CD/DVD 1.

anonym

Doporučuji kontaktovat prodejce…