lucia

jak mam nainstalovat,poslat program,z jednoho pocitace na druhy

JAK MAM PROGRAM POSLAT

Odpovědi
blesk26

Záleží v jaké formě program máte. Pokud lze instalační soubor stáhnout, nejjednodušší je poslat odkaz emailem nebo přes nějaký messenger. Pokud máte přímo instalační soubor, z jednoho počítače na druhý ho můžete opět poslat emailem, přes jakéhokoliv messengera nebo jednoduše přenést na flash disku či vypálit na cd/dvd. Co se týče instalace, většinou stačí instalační program spustit a průvodce instalací často bývá velmi intuitivní, aby si s ním poradil i nezkušený uživatel. Zkrátka se pomocí tlačítka next (další) proklikáte až nakonec a pokud chcete, můžete si většinou vybrat kam chcete program nainstalovat, toť asi vše :)

Jorg

Program zabalit, třeba rarem a poslat :)
(Přes skype, icq, mejlem /je-li malej/, a když je velkej použít nějakou úschovnu.Např.:

Zdroj: http://www.le­teckaposta.cz/