Jak mám nainstalovat nějaký program do cloudu?

Jde mi o to, abych měl někde program v síti, dal do něj třeba za ůkol převod filmů, a pak se po čase napojil a ůkol byl splněn.Abych prostě nemusel zatěžovat svuj počítač.

Odpovědi:

Zlatý

skúste www.spoon.net

ale mám pocit, že free tam je iba 1gb.

:-Q

Diskuze k otázce

mariohlas

Na spoon.net je free 5 GB. Sám občas používám, ale ačkoliv mám spolehlivé a rychlé připojení, přesto občas padá. Asi budete zklamán tím, že si tam nemůžete vložit vlastní program - možno vybrat jen z programů, které jsou v nabídce.

Bronzový

petra15

Vanasi
ty jsi s tvým internetem asi odstrasující prípad...kdy jsi byl naposledy venku ?
Ted muzes v tvé zatemnené komurce jeste kourit hasis a objednat si vzdycky pizzu, a vylézat jen jednou rocne ven...:-)xD....ze k tomu nemás daleko ?

Stříbrný

huxa

Náhodou, toto potřebuje velká část lidí, kteří počítač používají vážně jako nástroj a vydělávají si ním. Ovšem, pizzo a hašišem nepohrdnu, ovšem schází k tomu nějaká lehší děva, nechtěla bys dojít? :-)

anonym

Kolik váží Petra15??
:-D

Bronzový

petra15

mowla
huxa s vanasem me nechtejí vázit, ale napráskat na zadek, ze prý se jen vysmívám --- no dobre tak se tedy pred miliónovým publikem omlouvám, a odvolávám co jsem odvolala a slibuji, co jsem slíbila---jen né pizzu, hasis a pomlásku...:-)xD

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.