Monie

Jak mám nainstalovat češtinu do hry na PC?

Poradíte mi někdo zručný přes počítače? Mám nainstalovanou hru Need For Speed a ráda bych si do toho instalovala češtinu. Poradíte prosím?
Doplňuji:
Respektivě češtinu mám stáhlou, ale jak to vložit do hry

Nejlepší odpověď
Michal Kole

U té češtiny by měl být i návod.

Ale on je tu problém s legalitou. Jedná se o zásah do programu

Ale nechápu když to výrobcům vadí, že si tam lidi dávajíč eštinu sami, tak ať češtinu do hry dají sami a bude po problému.

Další odpovědi
martin14

co to je za soubor jestli je to .exe tak stačí nainstalovat jak normální soubor a nebo když máš jiný tak se někdy nahrazuje.

tommyangello

Mělo by postačit nainstalovat do složky s hrou :)