Klára K.

Jak mám na Samsung Galaxy Ace přesunout kontakty ze SIM karty do telefonu?

Odpovědi
Bedy

Já jsem spíš zastáncem kontaktů na SIM kartě, protože když se mění mobil, tak zůstanou na SIMce.

A zvlášť u takového mobilu to platí dvojnásob. Je to jeden z mnoha laciných křápů, který se časem zpomalí, začne se sekat a hard resety se u něj dělají pomalu s přesnou pravidelností. A při hard resetu se všechno smaže.

Jinak by to mělo být někde v Menu-Kontakty a tam možnost Uložení kontaktů nebo taknějak a tam zvolíte Telefon.