lucik-pucik

Jak mam na nej zapomenout?

Dobry den!rozesel se semnou kluk a docela mi neni z toho dobre!Je mi uzko,porad mam pocit,jak kdyz me neco talci na srdci.Spustit slzy mi nejde,poradte prosim,co s tim mam delat a jak to mam prejit?

Nejlepší odpověď
panenka

nejlepší lék aby jsi na něj nemusela myslet je jít někam s kámoškama pokud můžeš hlavně nezůstávej doma užírala by ses a s takovou bys na něj myslela furt a to ti přece nechceš musíš mu dát najevo že ti to už nevadí.

Další odpovědi
Nuk nuk

To je ale přece úplně normální. Lidé se rozcházejí, ale rozchod prostě bolí. Zlvášť my ženy jsme v téhle oblasti poměrně citlivé a to co popisujete je prostě běžná reakce.
Nevím samozřejmě, jak dlouho to je, co jste se rozešli, ale můžu Vám poradit jediné. Nechat ty pocity plynout, jak jsou, napotlačovat je, ale dát tomu volný průběh. Časem odezní samy. U někoho to trvá chvilku, u jiného poměrně dlouho. Časem si najdeš někoho jiného a uvidíš, že na tohoto zapomenete jak mávnutím proutku.

kuldatomas

Zamilovanost je v podstatě drogová závislost. V přítomnosti milované osoby si mozek sám vytváří látky, které působí podobně, jako nelegálně prodávané drogy. A po rozchodu začnou ty látky v mozku scházet a dostaví se absťák. A ten se projeví popisovanými pocity. Nejdůležitější je si uvědomit, že tím pláčem a nepříjemnými pocity neublížíš jemu, ale pouze sama sobě. A nepomůžeš tím ničemu. Takže je potřeba se na to podívat s nadhledem a po pochopení skutečné příčiny těch nepříjemných pocitů se jich lze zbavit velice rychle. A potom se povede na něj i snadno zapomenout.