j.a.n.a.

Jak mám na kluky?

Nevím jak na to?!!poradte dekuji!
Doplňuji:
Jak na kluky!?????

Nejlepší odpověď
kropitko

neexistuje na to,žádný recept, snad jen rada..kdo si počká,ten se dočká

Další odpovědi
quentos

vkládám odkaz na svou odpověď na podobnou otázku od jiné uživatelky (viz zdroj). Jinak ale bacha na to, čeští kluci jsou děsný svině, tak ať si nenaběhnete… on ten pravej časem přijde…

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-na-vas-muzi

panenka

určitě vám můžu poradit chodit s kámoškama ven,na diskotéky zkrátka se bavit i ve škole a uvidíte že to přijde samo.

afro.minerva

Otázka je velice neurčitá. Těžko říct,co tím přesně myslíš… Příště se líp vyjádři.

Pokud jde o to, jak kluky okouzlit nebo na sebe upoutat jejich pozornost, tak to je nejlepší hezky se olékat, nepřehánět to s make-upem a hlavně být spontální a sama sebou. Takže buď společenská, bav se a měj dobrou náladu a úsměv na rtech.

Pokud to myslíš v tom smyslu, jak si kluka udržet, tak to je složitější. Musíš být dobrou partnerkou. Být věrná, chápající a tolerantní. Ale celkově je to daleko složitější. Takže se na to takhle odpovědět nedá.

Tak doufám, že jsem ti odpověděla. Jinak přiště opravdu svoji otázku rozveď.