Krasimirov12

Jak mam na facebooku dát aby byl obsah veřejný?

Už jsem se jednou ptal. Ale vše co jsem se dozvědel, bylo že jsem exhibionysta. A proto se ptám znovu: jak mam na facebooku nastavit aby byl můj přispěvek veřejný? Jednu dobu jsem to tam tak mel ale teď tam mam jenom: Sdílet s přátelé přátel'…

Odpovědi
Ella

ono stačí položit otázku jednou… pokud někdo bude chtít odpovědět, tak odpoví…

v horním modrém panelu vpravo je vedle tvojí fotky se jménem, ještě tlačítko „Hlavní stránka“ a potom je tam taková šipečka směrem dolů. Tam vyber možnost „Nastavení soukromí“, tam je hned druhou možností „Nastavení výchozího soukromí“ kde zvolíš možnost „Veřejný“. A je to.

Pokud ovšem chceš veřejně viditelný pouze jeden příspěvek, potom co napíšeš status, případně vložíš video/fotku a než to zveřejníš – klikni v onom rámečku vpravo dole, kde píšeš, na ozubené kolečko „Vlastní nastavení“ a tam si můžeš vybrat jak chceš aby se příspěvek zobrazoval – v tvém případě klikneš na „veřejný“ a zveřejníš příspěvek.

Krasimirov12

Díky… A teď ještě kde najdu nastavené profilu :D

anonym

jdi do nastavavení v profilu a povol u všeho „veřejné“. Nezakládej stejné otázky, můžeš upřesnit v „doplnění“ nebo využít pod otázkou odkaz na debatu