Zuzik

Jak mám na blog.cz zmenšit v článku písmo??

Prosím poraďte dám užitečnou

Nejlepší odpověď
anonym

pokud chcete zmenšit písmo ve všech článcích pak menu Nastaveni->Stranka->Písmo->velikost->například 0.8

///

pokud chcete pismo zmenšit jen v jednom článku a třeba jen jeho část … pak bude nutné použít html kod (tlačítko v editoru článku vpravo nahoře)

zobrazí se kód ve kterém stači uzavřít zmenšený text mezi elementy <small></small> asi takto

<p>Tento text ma standardni velikost <small>Tento text bude napsany mensim pismem</small> A tento ma zas standardni velikost …<p>