eilska3

Jak mam mámce visvětlit že už nejsem panna i když jsem neměla sexuální stik??

Mám jít na gynekologii když už teť vím že panna nejsem, ale nevim jak bych to měla říct a visvětlit mamce myslíte že to na gynekologii poznají že jsem z nikym nespala?

Nejlepší odpověď
Hlada

Po pravdě a rozhodně ne písemně.

Další odpovědi
flodur

Jak můžeš mít o všem takový přehled,když ještě ani nechodíš do školy.

Ella

a to by mě zajímalo, jak si to poznala???

barnajka

To je ta záležitost s tamponem?
Tohle neřeš.. Dost možná, že panikaříš předčasně. Na tu gyndu úplně normálně jdi a dál uvidíš podle situace. Jestli to bude tvoje první gynekologická prohlídka v životě, ujisti se, že sis vybrala toho pravýho doktora/doktorku – pokud ty mu nebudeš lhát a on bude fajn správný profesionál, určitě se vám společně podaří najít řešení přijatelný pro všechny strany.
A pokud jde o tu tvou mámu:
jestli máš opravdu svědomí čistý a trváš na tom, že šlo o nehodu/náhodu a že žádný kluk nemá v té tvé ztrátě panenství ani prsty, ani nic jinýho..pak nevidím důvod, proč se mámy bát. Možná tomu nebudeš věřit, ale mámy většinou vůůůbec nebývají takový ježibaby zlý nechápavý, za jaký je my dcery někdy máme ;)

arygnoc

dnes to už nie je tak dôležité, či si alebo nie si panna a ani ako si prípadne o pannenstvo prišla.
to by mala pochopiť aj tvoja mamka, veď tiež o pannenstvo prišla.
a gynekológovi by v podstate malo byť fuk, či si alebo nie si panna, ono sa totiž niektoré ženy narodia už ako nepanny.

nevidím v tom žiadny problém.

stela

Tak tomu teda nerozumím.Neměla si pohlavní st.,ale už nejsi panna.No popravdě bych spíš řekla že by sis měla zajít k jinému lékaři.Aby tě skontroloval jinde..