Avatar uživatele
eilska3

Jak mam mámce visvětlit že už nejsem panna i když jsem neměla sexuální stik??

Mám jít na gynekologii když už teť vím že panna nejsem, ale nevim jak bych to měla říct a visvětlit mamce myslíte že to na gynekologii poznají že jsem z nikym nespala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4483 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Po pravdě a rozhodně ne písemně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
flodur

Jak můžeš mít o všem takový přehled,když ještě ani nechodíš do školy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

a to by mě zajímalo, jak si to poznala???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

To je ta záležitost s tamponem?
Tohle neřeš.. Dost možná, že panikaříš předčasně. Na tu gyndu úplně normálně jdi a dál uvidíš podle situace. Jestli to bude tvoje první gynekologická prohlídka v životě, ujisti se, že sis vybrala toho pravýho doktora/doktorku – pokud ty mu nebudeš lhát a on bude fajn správný profesionál, určitě se vám společně podaří najít řešení přijatelný pro všechny strany.
A pokud jde o tu tvou mámu:
jestli máš opravdu svědomí čistý a trváš na tom, že šlo o nehodu/náhodu a že žádný kluk nemá v té tvé ztrátě panenství ani prsty, ani nic jinýho..pak nevidím důvod, proč se mámy bát. Možná tomu nebudeš věřit, ale mámy většinou vůůůbec nebývají takový ježibaby zlý nechápavý, za jaký je my dcery někdy máme ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dnes to už nie je tak dôležité, či si alebo nie si panna a ani ako si prípadne o pannenstvo prišla.
to by mala pochopiť aj tvoja mamka, veď tiež o pannenstvo prišla.
a gynekológovi by v podstate malo byť fuk, či si alebo nie si panna, ono sa totiž niektoré ženy narodia už ako nepanny.

nevidím v tom žiadny problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stela

Tak tomu teda nerozumím.Neměla si pohlavní st.,ale už nejsi panna.No popravdě bych spíš řekla že by sis měla zajít k jinému lékaři.Aby tě skontroloval jinde..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví