repetelka

Jak mám kopírovat (a následně vkládat na mail nebo fb) fotky stažené z mobilu a uložené v knihovně pc? Nejde mi to!

Krok za krokem, prosím! Díky!

Odpovědi
anonym

  1. je dobré fotky upravit – minimálně jejich velikost (pro zobrazování na webu bohatě stačí 800×600 pix), pro poslání je omezena velikost jednotlivého mailu*)
  2. otevřeš si mailbox (zadáš adresu…) a stiskneš „Přiložit soubory“ (nebo něco podobného, nepíšeš kde máš mailbox ani jakým programem k němu přistupuješ)
  3. vybereš fotku (v patřičné knihovně na PC) a stiskneš „Otevřít“ (nebo něco podobného)
  4. odešleš

*) FB neřeším, nemám, neznám… 😉