Alesh

Jak mám kontaktovat uživatele?

Uživatel má zakázáno kontaktování a tak jsem ho požádal o autorizaci, což proběhlo, pak mu píšu zprávu, ale odpověď serveru je, že zprávu nelze odeslat. Tak to jsem z toho jelen! 🙂
Doplňuji:
Tak už to jde, buďto pomohlo odhlášení/přih­lášení a nebo uživatel povolil kontaktování, což už kvůli předchozí autorizaci nemůžu vidět.

Nejlepší odpověď
anonym

V profile dole máte informáciu o kontaktoch:
Moje žádosti čekající na schválení – kontakt pasívny čakateľ, čakáte na povolenie adresáta kontaktu
Moje kontakty – kontakty živé, schválené

Další odpovědi
bolak

Rádi jsme byli nápomocni.