Izabelle01

Jak mám klukovi něžně naznačit, že chci být jen kamarádka? Jenom posunkama. Děkuji

Podle toho co ostatní říkají mě chce, ale nejsem si jistá a nechci se ztrapňovat nějakým přímým vysvětlováním, když to tak vůbec nemusí být.

Odpovědi
WeeBear

Záleží, jak to naznačuje. Ze zkušenosti vím, že je po tu dobu, než to pomine, lepší se chovat trošku „odtažitě“, pokud spolu chodíte ven, sednete si na lavičku, sednout si od něj podstatně dál (nemyslím tím, abyste seděli každý na jednom konci, ale aby tam byl odstup), při chození ven si také udržovat trošku odstup. To zabírá asi nejvíc, pokud ti to kluk nevyjadřuje přímo slovy. Pokud by později „přitvrdil“ i na slova, je pak lepší mu to říct přímo.

Lucky Strike

Ono je někdy lepší říkat věci na rovinu, taktně, ale upřímně. S Tvým problémem mám zkušeností až až a musím se přiznat, že ze ze začátku jsem dělala tu chybu – jen jsem naznačovala a doufala, že to dotyčnému dojde samo. Jenže nedojde nebo mu to dojde pozdě a bude na Tebe naštvaný, protože si bude myslet, že jsi ho celou dobu tahala za nos a dávala mu plané naděje. Pokud ten kluk opravdu stojí o kamarádství a nebaví se s Tebou jen proto, že se mu líbíš, tak to pochopí a ocení Tvoji upřímnost. Možná mu chvíli potrvá, než to vstřebá a nachvilku se stáhne, ale jestli si opravdu rozumíte a nehraje to na Tebe aby Tě sbalil, tak potom Tvou nabídku kamarádství přijme rád. Pokud se s Tebou bavit přestane, tak to nebyl opravdový kamarád a můžeš být ráda, že ses ho zbavila.
Přeju hodně štěstí :)