BurTon

Jak mám jít na holku aby si mě všímala???

Mám ve třídě holku se kterou chodím do 9. třídy. už jednu jsem sní chodil… ale teďka je jenom s jejíma kamarádkama a na kluky ‚kašle‘.. chtě jsem sní jít ven, ale ona mi řekla že jde s holkama, místo toho aby šla s klukem… a to si stěžuje že nemá kluka… moc se mi líbí a chtěl bych sní chodit. ale jak mám na ní jít, když si mě ani nevšimne skoro… Budu vděčný za každou radu…

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Něco ji kup a dej ji to. Jestli máš na ni kontakt, tak ji napiš, že se s ní chceš sejít a na té schůzce ji řekni co k ní cítíš a že to s ní myslíš vážně a dej ji ten koupený dárek.

Další odpovědi
poa.li

Myslím, že o Tobě ví. Snaž se jí ukázat, že ji můžeš dát i to, co kamarádky – povídání, upřímnost. To ony také oceňují.

Hlada

Přečti si knihu Michaela LeGalanta Jak na ženy. Najdeš tam praktické tipy a rady, jak se vyvarovat chyb.