Avatar uživatele
vevinka007

Jak mám jít do školy?

Já už jsem tu dneska vložila otázku, že jsem si nakopla ten prst a teď mi odpadl nehet (tekla krev a bolelo to)
Furt to hrozně bolí..
Nevím jak si mám zítra nazut boty, mám jít do školy, když nemůžu na nohu dopadnout??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4182 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Vezmeš si pantofle a bude kulhat .
Doplňuji:
oprava – budeš

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Natty*

Požádej o pomoc rodiče.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vevinko, o nehet na prstu jsem přišla, takže vím, že tohle, co píšeš, pravda není. Nepruď a přestaň vymýšlet nesmysly. Dnes se pořádně uč a zítra šupajdi do školy.
Děvenko, garantuji Ti, že nehet na noze, byť by držel jen na kousku prstu, tak lehce neodpadne. Kdyby se to stalo, tak je to taková bolest, že o obouvání a nějakém chození do školy nebudeš přemýšlet, pokud se rána alespoň částečně nezahojí. Mně to trvalo skoro tři měsíce.
Odpověď je: Do školy běž úplně normálně. Nic Ti není!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Co já mám zkušenosti s vylomenými nehty (palec a malíček na noze), teče trošku víc krve a vcelku ani nebolí, oproti jiným věcem… mělas někdy něco zlomeného či vykloubeného? to se ještě dá, když máš v krvi adrenalin a tu bolest nevnímáš, ale poté doma s dlahou a poté mnoho let bolesti… Nějaký vylomený nehet se s tím nedá srovnávat.
Vydesinfikuj si to, ovaž obinadlem a zítra běž do škole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

zašla bych předem k lékaři, aby ránu vydezinfikoval a zafačoval,
sestra měla stržený nehet na palci až na kůži do krve, moc se ji to nehojilo,
ale bylo teplo o prázdninách, mohla nosit sandálky, ale nyní je zima, tak bys
mohla mít jen tenké ponožky do bot, ale opatrně se obouvej to už ti radil
Drap minule..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Zaleduj, zachlaď, zafačuj.
Utržený nehet je celkem běžná záležitost. Pokud ho máš jen odtržený – zajdi k lékaři – chirurgie. Tak ho zcela oddělí o těla zcela jednoduše – trhnou kleštěmi. Je to potřeba udělat, jinak tě to bude trápit měsíce a stejně tam nakonec půjdeš.
Utržený nehet na palci nohy, či ruky není žádná záchrana před školou. Stačí prostě obvat, vata a volnější boty které se pohodlněji obouvají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek