simča9000

Jak mám jít ba 13 letého kluka aby se do mě zamiloval?

Ahoj znám jednoho užasného kluka, sice o něj stojí akoro každá holka ale miluji ho. A chci o něj nějak bojovat aby zjistil ž nejsen jako ostatní že já nejsem taková vyflena jako ti co něj stojí. Ale jak mám udělat něfo aby si m všimnul a nemislel si že sem blázen? A mimochodem nechodíme do stejné školy a bydlíme od sebe daleko takže to mávážně těžké, ale je mi to jedno, protože ho miluji. Prosím pomocte mi nevím co dělat a nutně potřebuju radu.
Doplňuji:
A omlouvám se že tam mám chybi. Jsem na mobilu a spěchám děkuji ;)

Nejlepší odpověď
marci1

Předchozí otázky „Jak sbalit kluka“ : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20sba­lit%20kluka

Další odpovědi
fcoop

BOTY HO PŘIVEDOU
V tomto kouzlení je třeba obratnosti i lstivosti. Je totiž nutné nenápadně „zcizit“ boty svému vyhlédnutému idolu a nosit je na vlastních nohou po celých osm dní! Přitom je třeba stále myslet na onoho muže. To jistě půjde snadno zvláště těm ženám a dívkám, které mají nožky velikosti Popelky. Po osmi dnech se musíte opět vloudit do příbytku své lásky a boty mu vrátit. No a pak by se měly dít věci! Pokud si muž začarované boty obuje, neomylně ho přivedou před váš práh!

ČAROVNÉ JABLKO
Kupte si hezké jablíčko a večer s ním ulehněte do postele. Položte si ovoce lásky na srdeční čakru, která je v místech, kde končí hrudní kost. Představujte si, jak se vaše láska přelévá do jablka. Vydržte s jablkem na hrudi nejméně deset minut. Tenhle rituál provádějte tři dny za sebou. Ve dne noste jablko u sebe v kapse. Po třech dnech vyhledejte svého vytouženého a nabídněte mu vitaminy. Pokud se muž s chutí do očarovaného jablka zakousne, máte vyhráno.

SLEPIČÍ PEŘÍ
Tuto magii mohou směle provádět děvčata a dámy, které žijí na vesnici. Je totiž zapotřebí sehnat bílá slepičí pírka. Nejprve si ale musíte zjistit, který den v týdnu se váš vysněný idol narodil. Zda to bylo třeba pondělí nebo středa, sobota… V ten den pak seberete bílé pírko od slepice. Další týden uděláte totéž a třetí týden naposledy. Pak pírka přivážete na červenou šňůrku, pokud stojíte o vášeň, nebo na modrou, když se vám jedná o citovou stálost, bílá by vám měla přinést romantiku a fialová mimořádné zážitky. Šňůrku potom zavažte a peříčkový náhrdelník si pověste na krk. Nemělo by to trvat dlouho a váš idol vás určitě vyhledá.

Awe

Dnes zde psal 13 letý kluk co chce holku…Vemte si na sebe FB,icq,skype nebo co teď frčí a napište si…Dejte si navzájem rady jak na holky/kluky a budete v suchu

ivzez

Napiš mu na FB ve spěchu z mobilu.
Tvůj pravopis jej stoprocentně zaujme!

gagaga

ja si myslim, ze vam to vyjde, kdyz nejste ta vyflena :)

  • iv-

quentos

tohle nebude o mobilu. To je o znalostech pravopisu…