Jak mám jít ba 13 letého kluka aby se do mě zamiloval?

Ahoj znám jednoho užasného kluka, sice o něj stojí akoro každá holka ale miluji ho. A chci o něj nějak bojovat aby zjistil ž nejsen jako ostatní že já nejsem taková vyflena jako ti co něj stojí. Ale jak mám udělat něfo aby si m všimnul a nemislel si že sem blázen? A mimochodem nechodíme do stejné školy a bydlíme od sebe daleko takže to mávážně těžké, ale je mi to jedno, protože ho miluji. Prosím pomocte mi nevím co dělat a nutně potřebuju radu.
Doplňuji:
A omlouvám se že tam mám chybi. Jsem na mobilu a spěchám děkuji ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Předchozí otázky "Jak sbalit kluka" : http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

BOTY HO PŘIVEDOU
V tomto kouzlení je třeba obratnosti i lstivosti. Je totiž nutné nenápadně „zcizit“ boty svému vyhlédnutému idolu a nosit je na vlastních nohou po celých osm dní! Přitom je třeba stále myslet na onoho muže. To jistě půjde snadno zvláště těm ženám a dívkám, které mají nožky velikosti Popelky. Po osmi dnech se musíte opět vloudit do příbytku své lásky a boty mu vrátit. No a pak by se měly dít věci! Pokud si muž začarované boty obuje, neomylně ho přivedou před váš práh!

ČAROVNÉ JABLKO
Kupte si hezké jablíčko a večer s ním ulehněte do postele. Položte si ovoce lásky na srdeční čakru, která je v místech, kde končí hrudní kost. Představujte si, jak se vaše láska přelévá do jablka. Vydržte s jablkem na hrudi nejméně deset minut. Tenhle rituál provádějte tři dny za sebou. Ve dne noste jablko u sebe v kapse. Po třech dnech vyhledejte svého vytouženého a nabídněte mu vitaminy. Pokud se muž s chutí do očarovaného jablka zakousne, máte vyhráno.

SLEPIČÍ PEŘÍ
Tuto magii mohou směle provádět děvčata a dámy, které žijí na vesnici. Je totiž zapotřebí sehnat bílá slepičí pírka. Nejprve si ale musíte zjistit, který den v týdnu se váš vysněný idol narodil. Zda to bylo třeba pondělí nebo středa, sobota… V ten den pak seberete bílé pírko od slepice. Další týden uděláte totéž a třetí týden naposledy. Pak pírka přivážete na červenou šňůrku, pokud stojíte o vášeň, nebo na modrou, když se vám jedná o citovou stálost, bílá by vám měla přinést romantiku a fialová mimořádné zážitky. Šňůrku potom zavažte a peříčkový náhrdelník si pověste na krk. Nemělo by to trvat dlouho a váš idol vás určitě vyhledá.

Bronzový

Dnes zde psal 13 letý kluk co chce holku...Vemte si na sebe FB,icq,skype nebo co teď frčí a napište si...Dejte si navzájem rady jak na holky/kluky a budete v suchu

Stříbrný

Napiš mu na FB ve spěchu z mobilu.
Tvůj pravopis jej stoprocentně zaujme!

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

ja si myslim, ze vam to vyjde, kdyz nejste ta vyflena :)
-iv-

Zlatý

quentos

tohle nebude o mobilu. To je o znalostech pravopisu...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.