Avatar uživatele
Hanah

Jak mám jako laik poznat,že výbor SVB něco porušuje,stanovy jsou obecné.

Radíte mi,abych reagovala na případné porušení zákonu výboru SVB a bránila se.Většina je pasivní a lhostejná /já mám i citové vazby k domu kde žiji 50 let/ k jejich diktátu.Proto se obracím o radu a pomoc k vám a moc za to děkuji!Zejména Dr.Axlovi.Dva lidé /bez rozhledu a vzdělání/před­kládají své vize a realizují je,protože je považují ze svého hlediska za správné a ten třetí je jejich kašpárek.Byli překvapeni s požadavkem manžela o odborné vyjádření příslušných institucí /nová kanalizace svépomocí + materiál/ k jimi navržené činnosti a stáhli to z programu.Ještě jednou děkuji za morální i odbornou pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, anonym před 4317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Paní Hanah, doufala jsem, že Dr.Axl Vám poradí i s tímto. Dokážu si Vaši situaci představit a je mi jasné, v čem žijete. Je mi ale jasné i to, že v tomto domě budete chtít pokud možno v klidu dožít. Když budete chtít učinit nějaké kroky, aby se situace dala řešit pokud možno smírnou cestou, je třeba si řádně ověřit, co ti dva „vykuci“ mají dále v plánu.
Já Vám radím opravdu toto – zajděte na policii nebo úřad a proberte současnou situaci přímo tam. Policie má dnes odborníky, kteří dokáží kvalifikovat přestupek a trestný čin velmi přesně. I na obecním, či městském úřadě by Vám měli podat informace, co se dá s touto situací udělat.
Jestliže vznikají přičiněním těchto dvou výlupků černé stavby, které jsou elektřinou propojeny s budovou pomocí prodlužovačky a další jejich samovolné akce, to jsou věci, které musí posoudit znalec místních poměrů.
Je zde samozřejmě možné řešení pomocí právníka, ale advokáta byste nejspíše musela zaplatit ze svých prostředků. Policie a úřad Vám poradí zdrama a pokud to bude v jejich moci, tak Vám určitě pomohou.
Nedivteč se, že většina ostatních nájemníků nemá zájem do siutuace zasahovat. V naší společnosti se dnes stalo velmi aktuální heslo: Nehas, co Tě nepálí!

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek