tomik2

Jak mám instalovat myš genius?

Nejlepší odpověď
mosoj

Myš připojte a určitě nějaký standartní ovladač obsažený přímo v OS bude fungovat.

Problém nastane tehdy pokud je myš vybavena nestandartními funkcemi či programovatelnými tlačítky. Pokud chcete aby všechno fungovalo musíte nainstalopvat originální ovladač dodaný s myší na CD.
Prostě vložíte CD do mechaniky a instalace se spustí sama. Pak již jenom odklepáváte postup instalace. Po nainstalování ovladače fungují všechna nestandartní tlačítka ( pokud je myš má).

Pokud je nemá, tak na základní funkce stačí nějaký ten univerzální ovladač obsažený v OS.

Jo beru. Opravovat nic nebudu, nestydím se za tuto neznalost ! Ať to poslouží i ostatním!! V Češtině jsem nikdy nevynikal!

Další odpovědi
štamgast

Nějaké upřesnění? Problém, typ atd.? Já mám myš Genius a stačilo ji zapojit do USB.

Alesh

Píchni ji do PC a pokud máš alespoň Win Xp, tak pokud je myš funkční, pak by ji měl PC sám nalézt a zařídit potřebné.
Pokud ale toto děláš a nic se neděje, pak bych zkusil myš v jiném PC a nebo přes Ovládací panely zkusit vyvolat přes „Přidat nový hardware“ vyhledávání připojeného zařízení. Též lze podle typu dané myši zkusit k ní najít ovladače na netu a nainstalovat je takto zvlášť.
Každopádně u otázek tohoto typu je vždy potřeba uvést OS (operační systém, čili např Win Xp, Vista, 7 apod.) a typ myši (značku + model a nejlépe i rovnou typ propojení s PC: USB, BT …)

@mosoj: standardní od slova standard, nikoli od standarty, oprav si to! 🙂