Mime

Jak mám dostat lak na nehty z trička??

Nejlepší odpověď
marci1

„Lak na nehty – starý dobrý savý papír položený na skvrnu a látka z rubu pokapaná odlakovačem – to dokáže zázraky. Papírem opět posouváme.“
Podrobněji ve zdroji :
http://zena.cen­trum.cz/clanek­.phtml?old_ur­l=zena/atlas/2007/12­/30/clanky/vi­me-jak-odstranit-skrvny-od-travy-i-laku-na-nehty/

Další odpovědi
gecco

Acetonem.
Jenom bacha, aby ti aceton to triko neodbarvil nebo nerozpustil…
😉

ahold

Vystřihni to. 😉
Nebo nažehli nějaký obrázek.

Emefej

Odlakovačem.