barca.kl

Jak mám dokonale zhubnout?

Pomoooct mám velké břicho a nevim jak to udělat abych zhubla.:(

Nejlepší odpověď
annas

Třeba si vyberete něco z 10 stránek odpovědí.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=jak+zhub­nout&sa=Vyhle­dat#1356

Další odpovědi
chudst

Hlavne ne dietami. Jidlem se neomezujte. (Tedy ano, nejezte tucne, jezte vicekrat denne, atd. Ale rozhodne ne, ze prestanete jist nebo do sebe zacnete cpat jen a pouze zeleninu.) A cvicte, na spalovani pomaha docela dost i rotoped.

Michal Kole

Nauč se plavat a choď do bazénu !

Musíš plavat, ale delší dobu a svižně

taky musíš upravit jídelníček, méně tuků, které se ukládají a sacharidů (cukrů, které se ukládají taky) a více ovoce a zeleniny

Víc ti řeknou odkazy a Reality show Jste to co jíte

Fight Teddy

Změň svůj životní styl, nestresuj se ale usmívej ! Protože psychika na to má také velký vliv ! :) hodně štěstí :)

sárušee

Mě pomohlo chodit plavat a po 17té hodině jíst jenom ovoce a zeleninu.

Luxik

Hlídej si kJ, já jsem si za den řekla, že smím sníst max. 4500kJ a za měsíc jsem zhubla 8kilo. Musíš omezit sladké, na večer si dát opravdu jen zeleninu třeba s rybkou. A jak už tu zaznělo, zbytečně se nestresovat, umět se při něčem odreagovat – nejlépe při sportu, na dotvarování těla a odpočinek je skvělý pillates, hodně úspěchů!