Stanislav

Jak mám dokázat holce, že se mi líbí?

Doplňuji:
Ale jak jí to mám říct?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jednoduše jí to řekni
Doplňuji:
Líbíš se mi .

Další odpovědi
anonym

Proč máš potřebu to nějak dokazovat. Buď jí to řekni, nebo napiš. Reakce už je jenom na ní.
Doplňuji:
Univerzální a neutrální je pozvat ji do kina. To jí sice neřekneš otevřeně, že se Ti moc líbí, ale určitě není natolik natvrdlá, aby ji to nenapadlo. Do kina nezveme lidi, vedle kterých potom nemíníme sedět.

bolak

Nechceš nám dát ještě nějaký informace? Dokázat se to dá spousty způsoby. Já jednou dokázal sestře na rehabilitacích po operaci kolene když mi masírovala nohu, že se mi líbí, a to sem ani nechtěl, takže to zas tak těžký nebude.