kralda

Jak mám dohledat peníze?

Jak mám dohledat peníze ,které jsem poslala z české pošty na účet ,který ale bohužel neexistuje .Peníze se mi ještě nevrátily .

Odpovědi
Michal Kole

Složenka jde tuším 2 až 3 pracovní dny.

Jak víte, že účet neexistuje?

Musíte poždádat příslušnou banku o spolupráci, ta Vám řekne jméno klienta a vy musíte upozornit klienta na protiprávní jednání, (bezdůvodné obohacení), když si peníze nechá.

http://moravskos­lezsky.denik.cz/zpra­vy_region/20100117_­penize_prikaz_u­cet_omyl_rese­ni_ostrava.html

arygnoc

na poště.

tam vám zdělí, jestli a kdy byly doručeny.
návrat peněz trvá asi 3 – 4 týdny.