Jak mám do filmu vložit titulky,aby byly jeho součástí?

Normálně dám film,pak musím pravým tlačítkem dát vložit titulky,třeba .srt.Já jsem si ale u některých filmů všiml,že jejich titulky jsou už přímou součástí videa, a zobrazí se hned ve filmu. Jak to mám udělat?Jde mi o to,abych to přehraval i v tabletu či smartphonu, kde to dost dobře nejde , dát volbu vložit titulky.Děkuji.

Odpovědi
anonym

Stáhni a nainstaluj si např. AVI ReComp ( http://www.avi­recomp.com/dow­nload.php ) – určíš, který film, jak se má jmenovat po ´rekompresi´ a které titulky, to je celé (resp. pak už jen počkáš, až rekomrese proběhne).
😉

anonym

FormátFactory, to umí, dokonce múžeš měnit font, barvu a a velikost titulků. Umožňuje i datový tok, druh zvuku a je v cz a zdarma.
Titulka nastavíš v menu – Úloha- Volby-nastavení titulků. Při vlastním převodu musíš jít do parametrů videa (výstupu) a tam v položce přidat titulky-přidané titulky