Slezsky fc

jak mám dát Windows do 64-bit verze ?

Nejlepší odpověď
badisko

no nejlepe tak ze mas Windows 64 bit.instalacni cd..kdyby jsi mel slabej pc tak tam 64bit nenacpes ..uz jsi nekdy skusil nacpat do ktabicky od zapalek stovkovej hrebik…a neporusit ji …tak to je podobne

Další odpovědi
Bedy

Budete si muset koupit 64bitový Windows a to není zrovna levná záležitost. Bud si nechtě 32bitová Windows a nebo můžete zkusit nějakou 64bitovou uživatelsky přívětivou distribuci Linuxu, například Xubuntu. Výhodou je, že si sysétm můžete vyzkoušet bez instalace přímo z CD nebo flešky. Další výhodou linuxu je, že si nemusíte počítač brzdit antivirovým&an­tispyware programem, nepotřebujete firewall, nemusíte pravidelně defragmentovat disk či čistit registr. Další dobrou věcí je, že instalátory programů nevnucují různé toolbary a podobný klíštata. Instalace programů tam vypadá trošku jinak, instaluje se z Centra softwaru. Tam si vyberete program, dáte instalovat a za chvíli je hotovo. Prosté snadné… 🙂

Zdroj: www.xubuntu.cz

Reuef

Pri instalaci zvolis x64

lukas.zmizik

chce to novou instalaci 64 bitové verze… nějakým kliknutím někam se to předělat nedá… pak záleží jakou verzi, třeba windows XP nemá 64 bitovou verzi v češtině.

Skeptik

A co takhle ještě uvést, že na 64-bit edici Windows je třeba mít procesor architektury amd64 (AMD Athlon 64, 64 FX, 64 X2, Phenom, Intel Core, Intel Xeon, …) nebo Itanium pro IA-64 verzi Windows (na výkonné servery).
Můžeš mít sebevýkonnější mašinu, ale pokud nemáš správnou architekturu, tak to tam nedostaneš ani kdybys měl high-end cluster.