Janča169

Jak mám dát šnekovi napít?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Obří šnek je přítulný a nenáročný domácí mazlík.

Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/obri-snek-je-pritulny-a-nenarocny-domaci-mazlik-jen-pozor-na-ty-zrave-1jk-/hobby-mazlicci.asp?c=A100504_­151601_hobby-mazli

Další odpovědi
Ella

Nijak, pusť ho zpátky do volné přírody, kdes ho sebrala! Tobě by se taky nelíbilo ,kdyby tě někdo vzal z tvého domova a držel tě v zajetí…

Mike78

Důležité je rosení.Šnečci tímto pijí a většinou se budí k životu a hlavně se tím udržuje vlkho,které v oblasti,kde žijí je.(Rosení pro ně znamená déšť-tudíž i příděl potravy).Někteří šnečci se rádi koupou.Je vhodné jim dát misku s vodou(ne moc ať se šneček neutopí,je to suchozemský plž!),někdy tu vodu vypijí ale většinou zůstane čistá dokud ji nenajdou:D.Rosení ulit pomáhá i k růstu ulity.Ale nic se nesmí přehánět.Podklad má být vlhký-ne plavat.

sejtanka

Milá Jančo,nechej šneka šnekem a dej mu svobodu,páč horšího domácího mazlíčka sis najít už opravdu nemohla.Mimocho­dem,když už ho máš doma,pokud někdo z rodiny ,nebo známých má bradavice,tak jeho sliz patří mezi nejúčinnější léčebné prostředky,To myslím vážně!

elektrikář

Šnekovi se pití nemusí dávat potřebnou vodu si získává z potravy.Pokud jej máš v nějakém akváriu musí se hlína rosit.Můžeš mu tam dát kus drnu s trávou.Nebo v něm nechat vzrůst osení.Na mé zahrádce okusují šneci každý čerstvě vyrašený lístek. Pokud mu dáš lístek salátu nepohrdne nabo mu jej tam nasázej,