Josef 2000

Jak mám dát na tablet film o velikosti 250 MB, když tablet má jen 50 MB?

Na tablet si chci dát film a tam se my objevilo že tam mám jenom 50 MB a já potřebuji 250 MB. Jak to mám udělat.

Nejlepší odpověď
Tomáš Nguyen

Přemaž si ho (ten tablet samozřejmě) nebo si do něho strč SD kartu (ach ty dvojsmysly…)

Další odpovědi
Dochy

co třeba odmazat staré filmy či co tam máš? i v telefonu mám pár GB místa…
Doplňuji:
Trvám na odmazání starých filmů. Udělaat z 250MB 50 sice jde, ale kdo na to má pak koukat. Tablety mívaj displej sice malej, ale ne zas až tak moc aby tento stupeň komprese nebyl vidět. (i když v dotazu není co je to za film, v jakým rozlišení a jak dlouhej… 10min groteska by do těch 50MB šla)

e1232851@trb

nebo zkus na internetu pohledat nejaký program na konverzi videa zhorší se sice kvalita ( asi rapidně) a zmenší se rozlišení ale mohlo by to jít

Magix.cz

Zmenši video nějakým prográmkem, jak píše e1232851@trb, free jich je dost, jen musíš vyzkoušet, který Ti sedne – to je trochu otrava, ale jinak to asi nejde :)

anonym

Vysypat koš, smazat cache a historii prohlížeče, smazat dočasné soubory, promazat složky odinstalovaných programů – jejich konfiguráky především, smazat zapadlé programy, …

mosoi

Komprimovat

mariohlas

Na celovečerní film převedený na velikost ~ 50 MB nelze koukat, je to utrpení. Ale do každého tabletu lze vložit SD kartu, jak už navrhl Tomáš Nguyen (většinou 32 GB – podívejte se do dokumentace k tabletu) – na ni se vejde kolem 30ti filmů ve slušné kvalitě.
Programů na úpravu videí (do jiného formátu,s jiným rozlišením atd.) je mnoho – z free je asi nejlepší „Free Media Converter“, z placených asi „Apowesoft Video Konvertor“. Ale tu úpravu videa musíš dělat ve Windowsech – v tabletu to nelze.