Pokročilý

Jak mám dát na tablet film o velikosti 250 MB, když tablet má jen 50 MB?

Na tablet si chci dát film a tam se my objevilo že tam mám jenom 50 MB a já potřebuji 250 MB. Jak to mám udělat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Přemaž si ho (ten tablet samozřejmě) nebo si do něho strč SD kartu (ach ty dvojsmysly...)

Další odpovědi:

Stříbrný

co třeba odmazat staré filmy či co tam máš? i v telefonu mám pár GB místa...
Doplňuji:
Trvám na odmazání starých filmů. Udělaat z 250MB 50 sice jde, ale kdo na to má pak koukat. Tablety mívaj displej sice malej, ale ne zas až tak moc aby tento stupeň komprese nebyl vidět. (i když v dotazu není co je to za film, v jakým rozlišení a jak dlouhej.... 10min groteska by do těch 50MB šla)

Pokročilý

nebo zkus na internetu pohledat nejaký program na konverzi videa zhorší se sice kvalita ( asi rapidně) a zmenší se rozlišení ale mohlo by to jít

Pokročilý

Zmenši video nějakým prográmkem, jak píše e1232851@trb, free jich je dost, jen musíš vyzkoušet, který Ti sedne - to je trochu otrava, ale jinak to asi nejde :)

Bronzový

Vysypat koš, smazat cache a historii prohlížeče, smazat dočasné soubory, promazat složky odinstalovaných programů - jejich konfiguráky především, smazat zapadlé programy, ...

Komprimovat

Diskuze k otázce

mariohlas

Na celovečerní film převedený na velikost ~ 50 MB nelze koukat, je to utrpení. Ale do každého tabletu lze vložit SD kartu, jak už navrhl Tomáš Nguyen (většinou 32 GB - podívejte se do dokumentace k tabletu) - na ni se vejde kolem 30ti filmů ve slušné kvalitě.
Programů na úpravu videí (do jiného formátu,s jiným rozlišením atd.) je mnoho - z free je asi nejlepší "Free Media Converter", z placených asi "Apowesoft Video Konvertor". Ale tu úpravu videa musíš dělat ve Windowsech - v tabletu to nelze.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.