Avatar uživatele
Josef 2000

Jak mám dát na tablet film o velikosti 250 MB, když tablet má jen 50 MB?

Na tablet si chci dát film a tam se my objevilo že tam mám jenom 50 MB a já potřebuji 250 MB. Jak to mám udělat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tomáš Nguyen

Přemaž si ho (ten tablet samozřejmě) nebo si do něho strč SD kartu (ach ty dvojsmysly…)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

co třeba odmazat staré filmy či co tam máš? i v telefonu mám pár GB místa…
Doplňuji:
Trvám na odmazání starých filmů. Udělaat z 250MB 50 sice jde, ale kdo na to má pak koukat. Tablety mívaj displej sice malej, ale ne zas až tak moc aby tento stupeň komprese nebyl vidět. (i když v dotazu není co je to za film, v jakým rozlišení a jak dlouhej… 10min groteska by do těch 50MB šla)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
e1232851@trb

nebo zkus na internetu pohledat nejaký program na konverzi videa zhorší se sice kvalita ( asi rapidně) a zmenší se rozlišení ale mohlo by to jít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Zmenši video nějakým prográmkem, jak píše e1232851@trb, free jich je dost, jen musíš vyzkoušet, který Ti sedne – to je trochu otrava, ale jinak to asi nejde :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vysypat koš, smazat cache a historii prohlížeče, smazat dočasné soubory, promazat složky odinstalovaných programů – jejich konfiguráky především, smazat zapadlé programy, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoi

Komprimovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mariohlas

Na celovečerní film převedený na velikost ~ 50 MB nelze koukat, je to utrpení. Ale do každého tabletu lze vložit SD kartu, jak už navrhl Tomáš Nguyen (většinou 32 GB – podívejte se do dokumentace k tabletu) – na ni se vejde kolem 30ti filmů ve slušné kvalitě.
Programů na úpravu videí (do jiného formátu,s jiným rozlišením atd.) je mnoho – z free je asi nejlepší „Free Media Converter“, z placených asi „Apowesoft Video Konvertor“. Ale tu úpravu videa musíš dělat ve Windowsech – v tabletu to nelze.

před 2848 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek