Adrii

Jak mám dát klukovi svou první pusu ?

Je už to dlouhá doba ,co je do mně ten kluk zamilovaný. Bude to teď 7.ledna už 3rokem co mi poprvé vyznal lásku .Já ho taky milovala celou tu dobu jen sem byla ještě hodně malá a nechtěla jsem s ním v tu dobu chodit . Pravda je ,že to není zrovna top model ani moc pěkný je to taktéž napůl cikán je menší než já , právě s tím to jsem měla pochybnosti ale teď mi to je jedno .Jde o to ,že už jsem mu řekla ANO ,že s ním budu chodit a on mi bude chtít dát pusu na prvním rande já to vím znám ho .On už měl holky a pusu si dávali ,ale já ještě nikdy nikomu (žádnému klukovi)pusu nedala a strašně se bojím nevím jak chtěla bych ,ale co když si o mě něco psk pomyslí ? Prosím poraďte ?
Adriana(12)

Nejlepší odpověď
Kepler

Dělej to stejně jako každý jiný cikán, na rozmnožování je to úspěšný model. Nebo se řiď vlastním úsudkem a radou rodičů. Cizí člověk ti nedokáže pomoci, jen ten kdo tě zná.

Další odpovědi
led

Neboj sa ničoho, tú prvú pusu zažila každá z nás a žijeme ďalej, sme tu a mnohé aj na svoju prvú lásku spomínajú.

Pusa,
prvú dostaneš od mamy, otca, súrodencov, keď objavíš sa v rodine, to je pusa radostná, rodinná
druhú, tretiu a mnoho ďalších od rodičov, kamarátok to je taká priateľsko-rodinná- taká, že si a niečo máme
tá prvá od chlapca, čo v škôlke na pieskovisku mi dal, tá sa nezmazateľne vryla do môjho detského srdiečka
druhá, tretia a tie ďalšie, od kamarátok v škole, medzi nami prečo si práve takto, keď za chrbtom iné bolo…
Tá od kamaráta v 5.triede, aj som sa červeňala, ale veď to… nie tak… to bol predsa kamarát
v poslednom roku školy, oči mi na chlapcovi ostali, čo držal moju ruku, hladil tvár, do očí sa pozeral
červeň, horúčosť zrazu ma zaliala, keď blížil sa ústami k mojim perám, ach, ten Prvý bozk mi vyryl brázdu v srdci,
Čo však povedia ostatní… na môj prvý lásky bozk?… bojím sa… čo si o mne pomyslia, radodajka, ľahké dievča, závisťou div nepuknú…

Nepýtaj sa, srdcu ver.

anonym

Prostě mu ji dej. Co je to sakra za problém? Absolutně nechápu čeho se bojíš. Já sám si ještě vzpomínám jak jsem dal svoji první pusu holce ve školce, a ty se tu bojíš ve 12ti? Je to naprosto normální věc.

dubraro

Ústy, jak jinak… 🙂