popcorn

jak mám dát google jako hlavní stránku?

chci si dát jako hlavní stránku google protože tam mám furt nejaky chatzum a chci tam google muzete mi prosim poradit jak to udelat predem dekuji

Nejlepší odpověď
Bedy

No to nebude tak jendoduché ve vašem případě – když se Vám tam dává furt nějaký chatzum, budeme na to muset trošku jinak a to klíště odstranit. Takže Vás poprosím o výpis z programu Hijackthis a Security Check (není to složité, ničeho se nebojte).

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.

Další odpovědi
Hykam

Možnosti > obecné > jako domovskou stránku zadat google.cz případně aktuální stránku, pokud máte google zrovna otevřené.