Avatar uživatele
Anténka

Jak mám dát dohromady naše přátelství s nej kamarádkou, když se furt hádáme?

Mám takový dotaz jestli byste mi nemoohli pordit pár věcí jak se s moji kamarádkou nehádat. Když se usmíříme, o pár dní později se opět začneme hádat a nadávat si, ale kámoška začne vždy první a já se jen bráním. Co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dudu855456 před 3932 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Zamysli se nad tím, zda je to pořád „nej kamarádka“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lol*

Vyříkej si to sní. Zeptej se jí, proč Ti to dělá, abys to případně mohla změnit. Když Ti nebude chtít odpovídat. Hledala bych lepší kamarádku. :) Nemrhej časem s někým kdo neustále vyvolává konflikty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dudu855456

Souhlasím s Deli.
Doplňuji:
Totiž.Já jsem měla taky ůdajnou nej nej kámojdu,ale ona do mně taky začala vždycky rýpat,tak jsem to naše přátelství utla a jen občas prohodíme nějaký to slovu typu: Ahoj jak je?
Teď jsem však našla OPRAVDOVOU NEJ NEJ KÁMOJDU!! Takže,zkus váš ůdajný nej vztah nějak zchladit a ještě něco: Její narážky jedním uchem dovnitř drhým prostě to neposlouchej protože to ona chce!Aby jste se začali hádat.....
Zchlazení vztahu: Nebuďte každý den sppolu pak si lezete na nervy.....nechoď s ní ven nebo jenom občas třeba 1× za tejden.....no apod. věci… držím palce v nalezení opravdové kámojdy!!! 🙂 😉

Upravil/a: Dudu855456

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek