Anténka

Jak mám dát dohromady naše přátelství s nej kamarádkou, když se furt hádáme?

Mám takový dotaz jestli byste mi nemoohli pordit pár věcí jak se s moji kamarádkou nehádat. Když se usmíříme, o pár dní později se opět začneme hádat a nadávat si, ale kámoška začne vždy první a já se jen bráním. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Deli

Zamysli se nad tím, zda je to pořád „nej kamarádka“.

Další odpovědi
Lol*

Vyříkej si to sní. Zeptej se jí, proč Ti to dělá, abys to případně mohla změnit. Když Ti nebude chtít odpovídat. Hledala bych lepší kamarádku. :) Nemrhej časem s někým kdo neustále vyvolává konflikty.

Dudu855456

Souhlasím s Deli.
Doplňuji:
Totiž.Já jsem měla taky ůdajnou nej nej kámojdu,ale ona do mně taky začala vždycky rýpat,tak jsem to naše přátelství utla a jen občas prohodíme nějaký to slovu typu: Ahoj jak je?
Teď jsem však našla OPRAVDOVOU NEJ NEJ KÁMOJDU!! Takže,zkus váš ůdajný nej vztah nějak zchladit a ještě něco: Její narážky jedním uchem dovnitř drhým prostě to neposlouchej protože to ona chce!Aby jste se začali hádat.....
Zchlazení vztahu: Nebuďte každý den sppolu pak si lezete na nervy.....nechoď s ní ven nebo jenom občas třeba 1× za tejden.....no apod. věci… držím palce v nalezení opravdové kámojdy!!! 🙂 😉