adelajda

jak mám být hezká

hezká

Nejlepší odpověď
Drap

Být přirozená.

Další odpovědi
led

Krása..
…fyzická…
......duševná…
…či obe
chcem mať!
Zatieniť slnko
i mesiac snáď?
Ustúp svet! Zaclánaš…

Niekedy aj stará zhrbená zošúverená žobráčka môže zatieniť umelú krásu filmovej hviezdy.

anonym

Každý je hezký, každému se líbí něco a někdo jiný.

anonym

A Ty snad hezká nejsi? V každém, a také na každém, člověku je něco krásného. Buď v klidu, měj ráda sebe a snaž se pozitivně vnímat své okolí. Co z Tebe bude vyzařovat, to budou vnímat lidé v okolí.

hanulka11

Buď svá -nesnaž se napodobovat někoho ,kdo se ti líbí, protože by to mohlo vyznít nakonec v tvůj neprospěch. Když budeš přirozená, budeš krásná pro ty co to chtějí vidět. Bude z tebe vyzařovat i vnitřní krása a ta je nejdůležitější .

Lyn

Usmívej se

Katusa

Buď sama sebou, na nic si nehraj a věř si, neboj vždy se najde někdo, komu budeš připadat ideální a nejkrásnější jen a jen ty.

manon

Být upravená – ležérně a přirozeně – žádné extrémní strojení, volit účesy a oblečení, co podpoří plusy a zakryjí mínusy, být sama sebou, být příjemná, vstřícná a usměvavá. Omrknout vlastní chůzi a držení těla. Podle možnosti držet normálně štíhlou linii.
Doplňuji:
Samozřejmě, že vnitřní krása, oduševnělost jsou nejdůležitější. Čti a věnuj hodně pozornosti vzdělání. Ale i když budeš ta nejvzdělanější na světě a nejhodnější, nebudou o Tobě lidi říkat, že jsi hezká, pokud budeš chodit jako hastroš a Tvůj vzhled nebude příjemný. Ocení Tě jinak. Ale bavíme-li se o pojmu hezká, počítám, že se chceš jednoduše po žensku líbit :)

pizlicka

kazdy clovek je neopakovatelny vytvor ve vesmiru.

led

Či zodraný plášť, skrývajúci Kaliku, nepozeraj na tú hrôzu, dokáže zakryť pomocnú ruku a duševnú krásu Človeka? Hľa, krásna postava, odetá v nebeský šat a studený pohľad velebenej Krásky na tú hrôzu.
Kto je krajší? Kalika či Kráska?