Elíííík553

Jak mám bejt oblíbenou adminkou na FB stránce ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nechodit tam.

Další odpovědi
quentos

V prvé řadě je třeba být vůbec nějakou adminkou, tedy založit si nějakou stránku nebo být jmenována adminem (což se již předpokládám stalo). Být ochotná pomoci, když je problém; zbytečně nesekýrovat členy skupiny, mít smysl pro humor a být pro každou srandu. Na druhou stranu nepovolovat členům úplně všechno, aby toho nezneužívali – to je to nejtěžší, asertivně vysvětlit, kam až můžou a kam už nikoli, aby se naučili respektovat pravidla.

Rukas

Oblíbenou… chceš říct, že chceš mít oblíbenou FB stránku, anebo chceš být oblíbená na své stránce? Jednoduše zkus přidávat co nejlepší příspěvky. To pomůže v obou případech. Hlavní je trpělivost.

anonym

Na fb můžeš mít svůj profil i správcovský profil,jde to.