zjentek

Jak mám astrálně cestovat raketou? :o

Nejlepší odpověď
mosoj

Sedni si na ní, zapal ji a máš astrálně vymalováno.

Další odpovědi
anonym

Zjentku – já – nedopatřením, četl „análně cestovat“, tak jsem ti našel ´příklad´.
Teprve posléze jsem si přečet´, že ti jde o astrální cesty, ale už neodolám to video nepřipojit…
😉
http://www.you­tube.com/watch?v=6GshY3G­KJ1Y

DoctorWho

Astrální cestování ani není dokázaný ,že to jde..

kelley

Přečti si Tuláka po hvězdách od Jacka Londona…

ptáč

Tyto služby kupodivu cestovní kanceláře neposkytují, i když by cestující ušetřili za palivo. Asociace cestovních kanceláří se bude zabývat i tímto psychologickým odvětvím a možná dá podnět k k další nabídce astrální cesty raketou, kosmickým balonem a létajícím psem.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-14-a-chci-se-zeptat-jestli-by-se-dalo-uzivit-jako-pruvodce-na-astralnich-cestach-neco-jako-cedok

zjentek

mowla nevadí, cestování jako cestování ..a mosoj taky kadí astrálem, jak vidno ,)

zjentek

vlakem to prej nejede

ptáč

A co astrální cestování s kastrátem? :-o