Sparky

jak mám aktualizovat grafickou kartu??

Popis zařízení
Radeon X1300 / X1550 Series (Microsoft Corporation – WDDM)
toto je moje grafika jak na to ?
Doplňuji:
ne jenom ovladače :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

myslíte vyměnit grafiku v PC nebo jen aktualizovat ovládače?
1)
Koupíte novou grafickou kartu podle specifikací základní desky (hlavně podle PCI Express slotu a možnosti napájení ze zdroje)

Vytáhněte napájecí kabely, volněte šroub, kterým je grafická karta přišroubována ke skříni a pak uvolníte západku, která drží kartu ve slotu a opatrně ji směrem nahorů vytáhnete.

Novou úplně stejně jen opačně zastrčíte do slotu, přišorubujete ke skříni a zastrčíte napájení.

  1. Z webu výrobce karty si stáhněte ovládače v závislosti na druhu vaší grafické karty, operačním systému, jazyku GUI,… Jedná se o obyčejný exe soubor, který vše nainstaluje, nastaví a vy jen restartujete PC.

Další odpovědi
klikihak

koupis novou a vymenis za starou? :D

tom004

Jestli se jedná o aktualizaci ovladačů,postup je v odkazu,při jiném požadavku je lepší ji vyměnit.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-vista/Update-a-driver-for-hardware-that-isnt-working-properly