Jak má zhubnout dítě, když váží 52-56kg?

Jak má zhubnout dítě když mmá 52-56kg?DÍTĚ CHCE ZHUBNOUT A JÁ NEVÍM JAK ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Záleží kolik mu je, ale nejvhodnější bude sport.

Další odpovědi:

Bronzový

Zajímavé,ve 31letech a při 170cm jsem vážila 54kg,když mi založili těhotenský průkaz.Za 9 měsíců jsem měla 70kg,do půl roku zase těch 55kg,tedy můj BMI byl v podváze.Klidně mi ta kila mohla zůstat-takže vaše dítě,předpokládám kolem 13let a dívka-chce se líbit-má určitě ráda plnotučnou Colu,slané brambůrky,sladkosti jako takové,nejenže tyhle DELIKATESY pubescentovi kazí plet,jenže,oni to jí všichni.Po zelenině,ovoci a vyvážené stravě by nevážila půl metráku.Mimochodem,vy jste si všimla až ted,že je vaše dítě obézní?

Bronzový

Jednině sportem, hlavně ne nějakou dietou.

Bronzový

Dobré by bylo uvést věk dítěte a psát trochu více srozumitelně. Jinak, zhubnout se dá všelijak. Můžete si o hubnutí )nejen dětí) koupit mnoho publikací nebo můžete vyzkoušet různá instruktážní dvd. V každém případě je nejlepší cestou jak zhubnout cvičení. Běh, sklapovačky, míčové hry, cviky, lehká atletika atp.

Bronzový

PŘEDEVŠÍM NAVŠTÍVIT LÉKAŘE,U MNOHÝCH DĚTÍ NADMĚRNÁ VÁHA JE NEMOCÍ A NĚKDY JEN ZÁKLADNÍ RŮST.

Stříbrný

Tak jako dospělý ,jenže mírněji:upravit jídelníček a pitný režimNapř:místo hranolků s kečupem brambory,ne sladkosti-zbytečně a hlavně hodně pohybu a sport.To je málo .Ideální stav je,když ho sportování baví.Násilí nemá cenu a je hrubou chybou!Naproti tomu velmi pomůže porada s lékařem.

Zdroj: život

Co je to za blábol? Půlmetrákový děťátko?!!
A nauč se česky.

Kdybys ještě napsala výšku a věk, to je totiž podstatné. Jak máme tušit, je-li mu 5 anebo 15 ?

Pokročilý

Sedy lehy, sklapovačky...fakt to funguje, mám to odzkoušený.

Bronzový

ať dítě nebo dospělý člověkby měl váhu řešit,když hodnota BMI překročí hodnotu 25.vypočítá se tak že váhu vydělíte výšškou v metrech na druhou.Například. při výšce 135cm a váze 55kg je to 55:1.82=30.2(obezita)
Pohybová aktivita je určitě potřeba a u dětí je to nejlepší formou pohybových her-honěná,fotbal,kolečkové brusle,kolo....Hlavní problém dnešních dětíjsou stravovací návyky.Omezte na minimum sladké nápoje,smažená jídla,sladkosti a uzeniny.Naučte se celá rodina jíst zeleninová jídla s dostatkem libového masa.Jde to,ale dítě má rádo vždy to co jí jeho okolí.

pokud se jedná o dítě ve věku nad 10 let a nechybí pevná vůle tak kromě výše uvedených rad jde také ve spolupráci s lékařem jet do lázní specializujících se na léčbu obezity,kde upraví jídelníček a navedou jiný stravovací a pohybový režim režim.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.