Jak má zhubnout dítě, když váží 52–56kg?

Jak má zhubnout dítě když mmá 52–56kg?DÍTĚ CHCE ZHUBNOUT A JÁ NEVÍM JAK ?

Nejlepší odpověď
P3p!no

Záleží kolik mu je, ale nejvhodnější bude sport.

Další odpovědi
BENYTA

Zajímavé,ve 31letech a při 170cm jsem vážila 54kg,když mi založili těhotenský průkaz.Za 9 měsíců jsem měla 70kg,do půl roku zase těch 55kg,tedy můj BMI byl v podváze.Klidně mi ta kila mohla zůstat-takže vaše dítě,předpokládám kolem 13let a dívka-chce se líbit-má určitě ráda plnotučnou Colu,slané brambůrky,sladkosti jako takové,nejenže tyhle DELIKATESY pubescentovi kazí plet,jenže,oni to jí všichni.Po zelenině,ovoci a vyvážené stravě by nevážila půl metráku.Mimocho­dem,vy jste si všimla až ted,že je vaše dítě obézní?

GangstaHelper

Jednině sportem, hlavně ne nějakou dietou.

Tombik

Dobré by bylo uvést věk dítěte a psát trochu více srozumitelně. Jinak, zhubnout se dá všelijak. Můžete si o hubnutí )nejen dětí) koupit mnoho publikací nebo můžete vyzkoušet různá instruktážní dvd. V každém případě je nejlepší cestou jak zhubnout cvičení. Běh, sklapovačky, míčové hry, cviky, lehká atletika atp.

člověk

PŘEDEVŠÍM NAVŠTÍVIT LÉKAŘE,U MNOHÝCH DĚTÍ NADMĚRNÁ VÁHA JE NEMOCÍ A NĚKDY JEN ZÁKLADNÍ RŮST.

Michal

Tak jako dospělý ,jenže mírněji:upravit jídelníček a pitný režimNapř:místo hranolků s kečupem brambory,ne sladkosti-zbytečně a hlavně hodně pohybu a sport.To je málo .Ideální stav je,když ho sportování baví.Násilí nemá cenu a je hrubou chybou!Naproti tomu velmi pomůže porada s lékařem.

Zdroj: život

anonym

Co je to za blábol? Půlmetrákový děťátko?!!
A nauč se česky.

ostrovidka

Kdybys ještě napsala výšku a věk, to je totiž podstatné. Jak máme tušit, je-li mu 5 anebo 15 ?

RAB

Sedy lehy, sklapovačky…fakt to funguje, mám to odzkoušený.

martina1

ať dítě nebo dospělý člověkby měl váhu řešit,když hodnota BMI překročí hodnotu 25.vypočítá se tak že váhu vydělíte výšškou v metrech na druhou.Například. při výšce 135cm a váze 55kg je to 55:1.82=30.2(o­bezita)
Pohybová aktivita je určitě potřeba a u dětí je to nejlepší formou pohybových her-honěná,fotbal,ko­lečkové brusle,kolo…Hlavní problém dnešních dětíjsou stravovací návyky.Omezte na minimum sladké nápoje,smažená jídla,sladkosti a uzeniny.Naučte se celá rodina jíst zeleninová jídla s dostatkem libového masa.Jde to,ale dítě má rádo vždy to co jí jeho okolí.

Marenka

pokud se jedná o dítě ve věku nad 10 let a nechybí pevná vůle tak kromě výše uvedených rad jde také ve spolupráci s lékařem jet do lázní specializujících se na léčbu obezity,kde upraví jídelníček a navedou jiný stravovací a pohybový režim režim.