Houslovyklic

Jak má vypadat hosteska?

Má mít hosteska postavu modelky, tj. je nutná vysoká a štíhlá postava, nebo se může jednat i o dívku, která má například menší postavu?

Při hledání brigád nacházím dost nabídek pro hostesky. v popisu většinou požadují ,,hezké a milé slečny", ale nevím, jestli se automaticky předpokládá, že hezká=vysoká a štíhlá, nebo ta výška není tak podstatná.

(Mám-li se ptát konkrétně: Když měřím kolem 160 cm, má cenu se zajímat o práci hostesky, nebo s mojí postavou tahle práce nikdy nebude pro mě? 😉 )

Nejlepší odpověď
gecco

Hostesky – „hezké a milé slečny“, pokud možno jazykově vybavené…
Obvykle nejsou požadovány konkrétní míry (výška/váha…).
😉
Ovšem aby ses – mnohdy, nedivila, co znamená „a milé“…
;-D

Další odpovědi
Pájo

Neptej se nikdy předem. Domluv si vždy osobní pohovor. Na osobní schůzce se můžeš decentně zeptat, jaký typ dívky si představovali a jestli se jim do té kategorie hodíš…

Ať se zadaří! ;)
Doplňuji:
Mrkni na odkaz "jak vypadá hosteska… myslím, že Tě to uklidní.
http://obrazky­.cz/?q=hostes­ka&sourceid=szn-HP
Hlavně si pohlídej, ať nenalítneš nějakým ochcápkům, co tě budou chtít akorát do postele (to může, ale i nemusí být to …a milé).

marci1

Myslím, že se to velmi liší podle typu akce. Někde jsou vyžadovány opravdu vysoké, jinde se klade důraz spíše na kultivovaný projev, komunikační schopnosti, vystupování. 🙂

klumprt

Modelky jsou prý proto tak dlouhé, že jak chodí po těch molech a lidi na ně civí zespoda, tak je to opticky zkracuje.
Na hostesku se civí obvykle z normálního mezilidského úhlu, pročež se domnívám, že není třeba, aby byla příliš vysoká.

profimaster

Slečna/žena není hezká, nebo ošklivá protože má určité čísla (míry, výšku, kila).
Je to čistě subjektivní vjem a každému se libí trochu něco jiného. Takže pokud opravdu potřebuješ peníze tak nutně, že se chceš nechat uvrtat do „práce“, kde jen využívají slečny, dokud splňují jejich fyzické požadavky, tak to zkusit můžeš. Za to nic nedáš. Ale nenech se ovlivňovat vyfotoshopovanými modelkami z televize nebo časopisů ;)

anonym

Jednoduše buď sexy,„naraž“ si legíny na pahorek,protože jedině tak na sebe zrakově upoutáš větší % zákazníků a šéf tě také ocení.

anonym

Nemyslím si, že kvalita hostesky se musí nutně odvíjet od jejich výšky/váhy atd… Občas je to mnohem více o tom, jak slečna dokáže vystupovat, jednat s lidmi atd. Pokud by ses o tu práci zajímala, tak doporučuji zkusit například firmu https://www.e­ventmodels.cz/ Nedávno nám zařizovali hostesky na naši firemní akci a super. 🙂 S jednou z nich jsem se dokonce bavil a říkala, že tu práci dělá moc ráda, v agentuře je spokojená a hlavně je to prý skvěle placené. 🙂