Jak má servírka říct opatrně a nenápadně hostovi, že by už neměl pít a dát si raději dvojitého silného turka ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Opilému hostovi to opatrně a nenápadně říct nelze!

Další odpovědi
Pájo

Má mu toho dvojitého turka přinést a říci mu, že mu ho objednala žena (imaginární osoba), co právě odešla…
A pokud ji vypije, naúčtovat ji spolu s panáky.

greycell

ve podniku na úrovni se to nestává a v nějaké čtverce je to jedno

Sůwa

Šikovná servírka to dokáže říct tak asertivně, že se host nemusí urazit. Znám ale lepší „vyprošťovák“ než je dvojitý turek. To se v sodovce rozmíchají 1–2 lžičky nevařeného kávového prášku, možno přidat pár kapek citronu (není nutné). Vznikne z toho dost nechutná emulze, ale účinkuje to naprosto spolehlivě a asi tak za 15 minut je člověk schopen fungovat normálně, jen by neměl už v pití pokračovat.

baghira

Možná by mu to neměla říkat servírka, ale urostlý číšník nebo vyhazovač. A klidně mu to můžou říct i asertivně.