Pixma

Jak má oslovit chlapec dívku, když chce s ní chodit, je-li dívka připoutaná na invalidní vozík?

Dívka je připoutaná na invalidní vozík.

A co takhle dívku oslovit: Slečno, mohl bych s vámi jezdit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Doufám, že to není pokus o černý humor. Slovo chodit bych radši nepoužil. Když tak bych byl na kolečkových bruslích a požádal ji, jestli s ní můžu jezdit.

Další odpovědi
quentos

Hróózně vtipný.
Kéž by tu byl nějaký vozíčkář, aby ti dal pořádnou čočku. Otázku bych klidně mohl nahlásit coby neetickou.
Vozíčkáři slovo „chodit“ normálně používají, a to i tehdy, když mluví o sobě.

bolak

I když jsi byl třeba 100× odmítnut, chce to vytrvat a zkoušet to dál, případně si nějak zvednout sebevědomí. Nemůžeš si přece vybírat děvčata jen podle toho, že před tebou nemůžou utýct, to není správná cesta.

dubraro

Normálně, třeba „šla bys se mnou do kina?“

Mc Merkurion

…prvně je slušné se dotázat páně rodičů…

anonym

Svezeš mě taky?

Kulpix

Blbej ftip;)

anonym

Mám lepší vtip.
Víš, jak se říká fyzicky postiženým lidem, kteří se kvůli svým nesnesitelným bolestem už jen tak bezmocně kroutí?

Kruťáci.

Pixma

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Nemám odvahu se zeptat, ale třeba to zvládneš za mě. :)

Může si vozičkář jezdit na diskotéce na tanečním parketu mezi ostatními?

A v podotázce: Pokudy by třeba uměl triky jako např. breakdance a tak podobně.

Pixma

www.youtube.com/wat­ch?v=cYU7aPMw3Uk