JAK MA FUNGOVAT UPLOAD?

Při testu rychlosti mého internetu mi většinou vyjde test uploadu 0.Je to v pořádku nebo má být rychlost stejná jako rychlost downloadu?Můj pc se seká jen při spuštění internetu,jinak funguje dobře.

Odpovědi
kazisvět

upload nikdy nemůže být 0, pokud jste připojen na internet, to by vám internet nefungoval. Pomocí uploadu totiž zadáváte požadavky, co chcete na internetu prohlížet.
Nejhorší parametry uploadu má mobilní připojení (GPRS, CDMA), nic moc není ani ADSL, které se nikdy nedostane přes 1 Mbit/s. WiFi a kabelovky mají často upload přes 1 Mbit/s.
Upload změříte např. na serveru uvedeném ve zdroji.

Zdroj: speedmeter.in­ternetprovsechny­.cz/