Michal Kole

Jak lze ZÁKONNĚ, přidělat NEODDĚLITELNÉ státní poznávací značku (SPZ) na auto, aby mi jí nikodo nemohl ukrást ?

Nejlepší odpověď
Alesh

„Neoddělitelně“ to asi nepůjde. Ale podle mě úplně stačí ji přišroubovat. Musíš ale zajistit to, abych nenarušil „strojovou“ čitelnost SPZ, čili hlavičky šroubů nesmí narušovat čitelnost jednotlivých znaků. Tuto ochranu proti ukradení považuji za dostatečnou, protože spousta aut má značky jen nasazené v rámečku a tudíž si případný zloděj raději dloubne značky u takovéhoto auta, než by u tebe povoloval cca 4 šrouby.

Další odpovědi
venkovan

Už to i Policie ČR doporučuje. A nejde jen o odcizení, běžně jí „vyhodí“ z držáku další auto při parkování do řady. A ten kdo značku nemá, musí prakticky auto odstavit než dostane nová čísla.

terry

Lze ji přinýtovat.

honza19hk

já ji mám přilepenou silikonem,protože z rámečku mě 2× spadla ale našel jsem ji, takže jsem ji přilepil.

cukrar

Ano lze, jak již napsali kolegové, šroby, nýty lepidla
urást určitě lze i se šrouby nýty lepidla..