Michal Kole

Jak lze zajistit bezpečnost šaten, když tam z morálních a etických důvodů nemohou být kamery ?

Odpovědi
Robert_PM

Vidím, že se pečlivě připravuješ na nástup do Psychiatrické kliniky v Dobřanech. Ujišťuji Tě, že tam kamery jsou, dokonce na oddělení 13 i na wc. Šatny Tě zajímat nemusejí, z ústavního ošacení se jen tak nedostaneš…

Drap

Dveřním zámkem

venkovan

ostrahou. A to nejlépa obráceného pohlaví. za výhody které z takové práce mohou plynout bude leckdo pracovt pečlivě, aby nebyl z práce vyhozen.