mirecek1961

Jak lze zahustit krev

Prosím o radu, jak a čím zahustit příliš řídkou lidskou krev.

Odpovědi
Zbynas

Co přidat mouku a promíchat? Pokud přímo v těle, pak warfarin (nebo jak se to píše)

STUDENTKAEVA

vitamínem K

mosoj

Jste jisti že se jedná o hustotu krve. Pokud vím tak hodnoty INR (QICK) znamenají čas srážení krve. je někde napsáno že to ovlivňuje též hustotu krve. Zatím jsem na nic takového nepřišel, nicméně nelze to vyloučit.

Vitamím K zvyšuje srážlivost krve, warfarin , heparin, vessel a tp.ji snižují.

cochee

A jak jsi zjistil, že je příliš řídká? Ty jsi měřil její hustotu a víš, jaká je její správná hustota?

dalid

splietol si si kategoriu, toto patri do vareni :)

Na hustotu kvi ma napr. vplyv aj mnozstvo vypitych tekutin, obmedzenie ale moze zase mat vplyv na oblicky. Je to velmi hakliva vec a urcite to treba riesit s lekarom

Zbynas

aha, tak jsem se spletl, tak najít nějakej opak, to snad nebude tak těžké :)

marci1

Warfarin krev naopak ředí.