Drap

Jak lze vysvětlit „zázrak slunce“, který má dnes 94 leté výročí ?

Co si o tom myslíte vy ?

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.stre­am.cz/slavned­ny/618301-13-rijen-den-kdy-tisice-lidi-videly-zazrak

To bude ono,že?
Bylo by velice snadné si z toho „dělat srandu“.
Takových zázraků přece už bylo tolik,že nemá ani smysl se je pokoušet vyčíslit.A kon­kretizovat.
Tak snad toto – lidské instinkty jsou nejsilnější stimuly.Všichni tak fungujeme, je až neuvěřitelné,když se podíváme někdy velmi hluboko pod povrch věcí,že to tak je.
Všichni – myslím tím savce – tak fungují.
Jak říkával Akéla Mauglímu:„Jsme stejné krve,ty i já“.
Ale u lidí někdy nastupuje i – jak se zdá – silnější stimul,natolik silný,že popře i nejsilnější ze všech pudů – pud sebezáchovy.
Je to víra,přesvědče­ní.Kvůli ní jsou lidé ochotni a schopni i zemřít.
Díky víře jsme takoví,jací jsme.
Funguje to i obráceně – absence víry má také důsledky.
A tak bych víru bral velmi vážně,i když já sám,bohužel, nevěřím.
Dnes.

Další odpovědi
RAB

Podle mě je to nesmysl.