iceT

Jak lze vrátit tuto akci?

Po aktualizaci programu Gomplayer se do pc nainstaloval program AVGtune,který mi nabídl kontrolu disku,kterou jsem přijala,ale zde se stala chyba.Program defragmentoval stažené soubory na externí paměti,čímž se stalo,že některé soubory sice zůstaly na místě,ale problém je v tom,že mají velikost nula bajtů,čímž jsou mi v podstatě na nic.
Lze nějak tuto akci vrátit zpět?Třeba obnovou systému?Díky za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Ice t ,sám mám Gom player a musíš při nové aktualizaci odfajfkovat vždy jen to potřebné,možná,jak sama píšeš pomůže obnovení systému v určitém čase,že se vše vrátí z5,ale nezaručuji to.
Možná bude lepší gom odinstalovat a pak nainstalovat z5
Jugar

setapouch

Obnova systému nemá vliv na data.
Ale ta nulová velikost je divná, k tomi by při defragmentaci dojít nemělo…