Eloška

Jak lze volně přeložit ?

Jak volně přeložit ? ( z Nj do Čj )

  • mit Stretchleder in 3/4-Besatz für optimale Bewegungsfreiheit und guten Körperkontakt
  • lässiger Schnitt im 5-Pocket-Stil

Nejlepší odpověď
anonym

Prelozila bych , ale nechce se mi … 🙂
Jsem zla. ☹
Ale dam mini radu. Kdyz si nejste s nemcinou , nebo jinym cizym jazykem jista , dejte si google prekladac . Sama ho casto vyuzivam a zaroven se tim i hodne ucim. -iv-

Další odpovědi
Syd

se strečovou kůží ve 3/4 lemování (jinej kus látky) pro optimální volnost pohybu a dobrý kontakt s tělem
volný střih, styl s 5 kapsami

Nanoon

Bohužel neporadím, zas tak se v jazyku německém nevyznám, ale jen, prosím, nikdy nepoužívejte Google translator. To, jak někdy přeloží větu je pěkný hnus a naprostá blbost.